Proste gry lotto

Zakłady lotto nadal cieszą się wysoką popularnością. Zróżnicowanie gier sprawia jednak często, że wiele osób ma problem z wypełnianiem kuponów. Które gry są najprostsze pod tym kątem?
Gry, które łatwo jest obstawiać, to przede wszystkim te, przy których nie trzeba wybierać dodatkowych liczb. Takimi grami są między innymi lotto i mini lotto. W obydwu przypadkach wybiera się kilka liczb z jednej puli. To sprawia, że trudno jest popełnić jakikolwiek błąd przy wypełnianiu kuponu.

 

Jedyną wątpliwość może budzić liczba okienek oraz możliwość obstawiania zakładowego.
Zarówno w przypadku mini lotto jak i lotto możliwe jest obstawienie większej liczby zakładów na jednym kuponie. Skreślając liczby należy również pamiętać, że w przypadku obu gier możliwe jest również obstawienie nawet dwunastu liczb. Taki zakład jest jednak znacznie droższy.
Wyniki lotto, czyli gry nazywanej kiedyś dużym lotkiem, są dostępne na stronie internetowej. Losowania odbywają się trzy razy w tygodniu, we wtorek, czwartek oraz w sobotę. W przypadku gry mini lotto losowania odbywają się codziennie, po godzinie 21. 40.

 

Author: fotofilmkadr.pl