Sudoku – bezpłatne wersje gry

Sudoku to ciekawa gra logiczna, która polega na wpisywaniu odpowiednich liczb w puste miejsca w diagramie. Diagram jest podzielony na rzędy i kolumny, a także kwadraty. Liczby nie mogą się powtarzać. Choć zasady gry sudoku są proste, to jednak gra wymaga logicznego myślenia i jest wciągająca. Gdzie można znaleźć bezpłatne wersje tej gry?
Łamigłówki typu sudoku można znaleźć w specjalnych gazetach, gdzie drukowane są wyłącznie tego typu łamigłówki. Również codzienne gazety często mają co najmniej jedną tego typu zagadkę. To jednak nie jest wystarczające dla osób, które dawno już przestały rozwiązywać sudoku na poziomie podstawowym.

 

Dla takich osób darmowe gry sudoku są szansą na naprawdę zróżnicowaną i długą rozrywkę.
W przypadku darmowych gier sudoku umieszczonych na stronach internetowych można szybko wybrać odpowiedni poziom trudności. Można wybrać także inne wersje sudoku, które mają więcej utrudnień. W ten sposób tego typu rozrywka nigdy nie stanie się nudna. W przypadku darmowych gier sudoku często liczony jest również czas. Dzięki szybkiemu rozwiązaniu zagadki możliwe jest zdobycie większej liczby punktów i porównanie wyniku z innymi graczami.

Author: fotofilmkadr.pl