Z lotu ptaka – dron dla fotografa i filmowania. Zdjęcia z drona Warszawa

Czasami, aby uchwycić całokształt jakiegoś wydarzenia z szerszej perspektywy nie wystarczy zwykły sprzęt, szczególnie w przypadku zdjęć plenerowych, gdzie bardzo ważne jest uchwycenie otoczenia w taki sposób, aby nie odwrócić uwagi, ale też na tyle szeroko, aby dopełniało ono główny obraz. Z pomocą przychodzi dron dla fotografa, który to w sposób nowoczesny rozszerza jego arsenał. Dzięki niemu może wykonywać zdjęcia Warszawa z powietrza, pokazywać perspektywę, jaka do tej pory była nieosiągalna zwykłym apartem.

Warto wiedzieć, że istnieje taka możliwość, szczególnie, gdy planujemy dokonać jakiegoś wyczynu, który będzie wymagał od nas i osoby uwieczniającego go znajdowania się na sporych wysokościach – np. loty na paralotniach. Nie zawsze udaje się otrzymać wyraźne zdjęcia i filmy z kamery na skrzydłach, ale dron do filmowania z całą pewnością będzie dużo bardziej skuteczny.

Liczy się więc nie tylko pomysłowość, ale też możliwości posiadanego przez nas sprzętu i warunki, w jakich ma być wykonany zapis wideo. To właśnie zdjęcia z drona Warszawa cieszą się ostatnio popularnością wśród mieszkańców stolicy i okolicznych miejscowości.

 

Author: fotofilmkadr.pl