6 najlepszych aplikacji fotograficznych dla iPhone’a i Androida

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy początkującym, robienie dobrych zdjęć jest bardzo ważną umiejętnością. Dobrą rzeczą jest to, że dziś możemy robić niesamowite zdjęcia, używając tylko smartfona.

Wraz z rozwojem technologii smartfony stają się coraz inteligentniejsze i szybsze. Pomagają nam robić zdjęcia i nagrywać filmy w bardzo prosty sposób. Możesz więc nauczyć się, jak robić lepsze zdjęcia, nawet jeśli masz smartfona.

Oto 6 najlepszych aplikacji fotograficznych dla użytkowników iPhone’a i Androida i informacje o nich:

Photoshop Express

Jedną z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć jest Photoshop Express. Ta aplikacja to doskonałe narzędzie do edycji zdjęć i udostępniania ich w mediach społecznościowych.

Za pomocą podstawowych narzędzi można w bardzo prosty sposób ulepszać zdjęcia i dodawać do nich filtry, naklejki, ramki itp. Za pomocą tej aplikacji można nawet utworzyć pokaz slajdów i udostępnić go w mediach społecznościowych.

Aplikacja ma także wbudowany edytor zdjęć, który pozwala w łatwy sposób edytować zdjęcia. Jeśli masz Photoshopa, możesz importować zdjęcia do tej aplikacji.

Camtasia Studio

Jeśli chcesz nagrywać swój głos, to Camtasia Studio jest jednym z najlepszych wyborów. Umożliwia ona nagrywanie ekranu oraz dodawanie efektów i przejść. Możesz także używać tej aplikacji do tworzenia prezentacji na żywo i filmów na żywo.

Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi dostępnych na rynku i może być używane przez każdego.

Snapseed

To kolejna niesamowita aplikacja, która jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android. Snapseed umożliwia retuszowanie zdjęć w prosty sposób.

W przyborniku znajduje się zbiór podstawowych narzędzi i filtrów do edycji. Dostępne są różne opcje regulacji kontrastu, jasności, nasycenia itp. Można także wybierać spośród różnych filtrów, aby poprawić jakość swoich zdjęć.

Lightroom Classic CC

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem, to Lightroom Classic jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jest to najbardziej zaawansowany edytor zdjęć dostępny na rynku.

Znajduje się w nim wiele narzędzi, za pomocą których w bardzo prosty sposób można dostosować ekspozycję, jasność, kontrast itp.

Można także skorzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak korekcja obiektywu, profil obiektywu itp.

SketchFab

Jest to jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć na iPhone’a i urządzenia z systemem Android. Możesz tworzyć niestandardowe ramki, naklejki, kolaże i wiele innych.

Najciekawsze jest to, że możesz także dodawać tekst i rysować na swoich zdjęciach.

iMovie

Jest to jeden z najlepszych edytorów wideo dla urządzeń iPhone i Android. Możesz tworzyć filmy wideo, pokazy slajdów, filmy, teledyski itp.

Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć własne filmy, a nawet publikować je w mediach społecznościowych.

Wnioski:

Najlepsze w tych wszystkich aplikacjach jest to, że są one darmowe i można je łatwo pobrać z App Store. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł. Jeśli masz jakieś sugestie lub pytania, to możesz je zostawić w sekcji komentarzy poniżej.

 

Author: fotofilmkadr.pl