Uchwycić chwilę – warsztaty, kurs fotografii Warszawa. Czas ekspozycji

Z codziennych doświadczeń człowiek wie, że jest to zadanie praktycznie niemożliwe. Ograniczenia ludzkiej pamięci, które nakłada na nią nasz umysł sprawiają, że nie jesteśmy w stanie uchwycić pojedynczej chwili w naszej pamięci. Jest to jednocześnie obrona naszego umysłu przed nadmiarem informacji, jak i spora zaleta, zwłaszcza w przypadku pamiętnych momentów, które pragnęlibyśmy zachować na później.

Z pomocą przychodzi jednak kurs fotografii Warszawa, który to w sposób łatwy i prosty pozwala zgłębić tajniki rzemiosła. Wprowadza w zagadnienia teoretyczne i techniczne związane z wyborem sprzętu oraz przewiduje warsztaty fotograficzne Warszawa, które wypełnione są zajęciami praktycznymi. Uczą one, jak wybierać scenerię pod zdjęcia plenerowe, jak przygotować otoczenie, jak wykorzystać światło naturalne i sztuczne oraz wiele innych rzeczy.

Na koniec organizowana jest wystawa, której to czas ekspozycji fotografia pozwala na zaprezentowanie umiejętności kursantów szerszemu gronu odwiedzających galerię. Dzięki temu można się pochwalić amatorskim dorobkiem, który już gdzieś i kiedyś był prezentowany i uzyskać profesjonalną opinię Warszawa.

 

Author: fotofilmkadr.pl