Jakie bezpłatne programy do prezentacji zdjęć się sprawdzają?

Dobry aparat cyfrowy, nie kiedy również dodatkowe obiektywy, czy statyw są podstawą pracy fotografa. Nie można jednak zapominać o wsparciu oprogramowania. Niezbędne okazują się programy do obróbki i pokazu zdjęć. To one pozwalają na to, by dostarczyć klientowi w pełni gotowy i profesjonalny materiał. Dość oczywistym wyborem jest program do obróbki, gdyż najczęściej pada on na najpopularniejszy Photoshop. Nieco trudniej jest w przypadku tego, jaki wybrać program do prezentacji zdjęć Po polsku za darmo i intuicyjny w obsłudze, to najczęstsze oczekiwania. Celem jest oczywiście możliwość stworzenia niezapomnianej pamiątki w postaci ciekawej relacji zdjęciowej z danej sesji, wydarzenia, czy eventu. Wybór jest całkiem spory. Jakie zatem programy się sprawdzają? Informacje.

Top programy do prezentacji zdjęć – propozycję dostępne za darmo w wersji polskiej!

Photo Story 3 – na początek program, który cieszy się sporą popularnością wśród profesjonalnych, jak i amatorskich fotografów. Co, ważne jest dostępny do pobrania za darmo i w pełni w wersji językowej polskiej. Posiada szereg przydatnych narzędzi, a prostota jego użytkowania pozwala na bardzo szybkie i efektowane stworzenie niebanalnej fotorelacji.

PhotoStage Slideshow 9.06 – kolejną propozycję stanowi program, który również służy do tworzenia pokazów z fotografii cyfrowych, ale dodatkowo jest rozbudowany o prosty edytor zdjęć. Jest niezwykle bogaty w różnorodne efekty graficzne i przejścia tekstów. Zadowoli wszystkich tych, którzy cenią sobie wielofunkcyjność i stawiają na minimalizm jeśli chodzi o ilość instalowanych aplikacji. Tu znajdą wszystkie niezbędne funkcje do obróbki i prezentacji materiału zdjęciowego.

IceCream Slideshow Maker 4.09 – ta wielofunkcyjna aplikacja zadowoli tych, którzy mają spore oczekiwania. Wszystko dzięki temu, że jest rozbudowana o wiele ciekawych rozwiązań i efektów specjalnych. Dlatego, polecana jest tym, którzy lubią zaskakiwać odbiorców i wykazywać się kreatywnością. Ten program pozwoli im stworzyć naprawdę ciekawą i profesjonalną prezentację. Również jest to program do prezentacji zdjęć po polsku za darmo

Foto2Avi 4.4 – darmowym programem dostępnym w polskiej wersji językowej jest również Foto2Avi. Sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych fotografów. Jest intuicyjny i rozbudowany o wiele nowoczesnych funkcji. Co, ciekawe program może połączyć filmy ze zdjęciami w niebanalną całość. Oznacza to, że pozwala na tworzenie naprawdę ciekawych i nowoczesnych prezentacji, które będą wywierać wrażenia na odbiorcach.

 

Author: fotofilmkadr.pl