Najlepsze kursy fotografii online

Świat online nie jest nazywany szerokim na darmo… Wystarczy zapytać Google, a znajdziesz szeroki wybór zasobów na praktycznie każdy temat. Ale kto ma czas na przeglądanie niezliczonych dostępnych kursów? Aby Ci pomóc, oto najlepsze kursy fotograficzne online.

  1. Zajęcia fotograficzne prowadzone przez Michigan State University: smartfon do lustrzanki cyfrowej

Wykłady tego kursu online zostały stworzone tak, aby pomóc Ci przejść od poziomu początkującego do zaawansowanego, przy czym większość koncepcji ma praktyczne lekcje. Obejmuje kilka koncepcji, ze sterowaniem kamerą i kompozycją tylko dwiema kluczowymi zasadami, które zostały omówione.

To, co sprawia, że ​​ten kurs jest tak wspaniały, to duży nacisk na lekcje praktyczne i dostępnych jest również wiele dodatkowych materiałów. Będziesz potrzebował około 20 tygodni na ukończenie kursu, a Twoja ocena końcowa zostanie obliczona na podstawie ocenianych quizów i ostatniego projektu.

  1. Kompozycja fotografii Skillshare

Ten kurs wideo oferuje doskonały samouczek dotyczący podstaw kompozycji, która jest jego głównym celem. Jeśli szukasz czegoś, co bardziej zajmuje się podstawami fotografii, te moduły nie będą najlepszym wyborem.

  1. Klasa R-foto

Klasa R-photo to z pewnością jeden z najlepszych kursów fotograficznych dostępnych online. Jest to świetny kurs dla tych, którzy dopiero zaczynają, a średniozaawansowani fotografowie również mogą skorzystać z instrukcji. To, co sprawia, że ​​jest tak wspaniały, to fakt, że do ukończenia tego kursu nie potrzebujesz żadnego wymyślnego sprzętu fotograficznego.

Składa się z 30 lekcji, które dotyczą większości podstaw, z naciskiem na praktyczne wyjaśnienia. Są lekcje z zadaniami, ale nie ma presji, ponieważ Twoje zadania nie będą oceniane i możesz pracować we własnym tempie. Jeśli potrzebujesz opinii, możesz po prostu opublikować swoje zdjęcia w sekcji komentarzy i porozmawiać z innymi uczniami.

  1. Wprowadzenie do kursu fotografii cyfrowej na Uniwersytecie Harvarda

Kurs Harvard University Wprowadzenie do fotografii cyfrowej zastępuje kurs fotografii cyfrowej Uniwersytetu Harvarda. To, co czyni go świetnym, to to, że możesz uzyskać do niego wygodny dostęp online w dowolnym czasie, który Ci odpowiada.

Kurs składa się z różnych modułów, które dają szansę na poznanie fotografii cyfrowej i obejmują takie tematy, jak ekspozycja i bardziej zaawansowane techniki. Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, możesz być spokojny, ponieważ kurs jest dostępny w kilku różnych językach.

  1. Kurs fotografii kolorowej w Cambridge

Tym, co odróżnia ten kurs od innych, jest to, że oferuje jedne z najlepszych zdjęć wyjaśniających lekcje na swojej stronie internetowej. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fotografów, ponieważ zajmuje się w zasadzie wszystkim w sposób łatwy do zrozumienia. Jeśli szukasz interaktywnego kursu o fotografii, spodobają Ci się fora dyskusyjne

 

Author: fotofilmkadr.pl