Pokaż się społeczeństwu – porady na selfie. Monopod selfie

Są modne już od dłuższego czasu, poprawiają nastrój bądź działają zniechęcająco – dowiedziono, że robienie selfie to nie tylko wymysł nastolatek pragnących zaistnieć w mediach społecznościowych, czy gwiazd, które w ten sposób promują nowy film, serial bądź płytę. Robią je także zwykli użytkownicy, którzy pokazują na nim zadowolone miny, nowy makijaż i fryzurę albo jakiś niedawno zakupiony gadżet.

W Internecie można znaleźć liczne selfie porady, które prowadzą krok po kroku przez proces udanego wykonania zdjęcia telefonem. Pomaga przy tym wiedza i doświadczenie oraz cierpliwość, ponieważ zdarza się, że minie trochę czasu, zanim wykona się odpowiednią fotkę. Wykorzystuje się do tego celu również sprzęt typu Monopod selfie, który można zakupić w dobrych sklepach z gadżetami za przystępną cenę. Jest to pewny produkt, który w połączeniu z autorskimi pomysłami na zdjęcia, daje doskonałe rezultaty.

Stąd też dobre porady na selfie nie mogą pominąć tego aspektu technicznego – zwłaszcza, gdy nie mamy wystarczająco długich rąk, żeby objąć większy kawałek przestrzeni do zaprezentowania użytkownikom obserwującym nasz profil.

 

Author: fotofilmkadr.pl