5 nietypowych miejsc na sesję ślubną w plenerze

Zdjęcia ze ślubu to wyjątkowa pamiątka dla każdej pary młodej. W tym szczególnym dniu ma się zbyt mało czasu, by zauważyć wszystkie detale i docenić wyjątkowość chwili. Wracając do ślubnych emocji za pomocą zdjęć, na nowo przeżywa się pozytywne uczucia, dzięki czemu zawarcie związku małżeńskiego przynosi narzeczonym jeszcze więcej szczęścia. Jeżeli planujesz wykonać profesjonalną sesję ślubną, sprawdź, gdzie możesz zrobić nietypowe fotografie w plenerze.

 

1. Galeria handlowa

2. Budynki do rozbiórki

3. Plac zabaw

4. Wnętrze pociągu

5. Lot balonem

Fotograf ślubny z Torunia może zabrać nowożeńców w wiele ciekawych miejsc. Większość par wybiera tradycyjne plenery w lesie, nad wodą, w pobliżu słynnych budynków lub lokalnych atrakcji turystycznych. Jeżeli chcesz wykonać ciekawsze, nietuzinkowe zdjęcia, poznaj 5 propozycji na oryginalny plener ślubny.

Galeria handlowa

Fotograf ślubny Toruń może zabrać nowożeńców nie tylko w klasyczny plener przyrodniczy. Ciekawe zdjęcia ślubne można bowiem wykonać w galerii handlowej. Wystarczy, że para młoda znajdzie się w dużym centrum handlowym, pełnym świateł i kolorów, a fotograf wykonana dla niej zdjęcia rodem z modowego magazynu. Taki pomysł jest nietuzinkowy, jednak jego efekty zaskakują wszystkich.

Budynki do rozbiórki

Budynki przeznaczone do rozbiórki i inne opuszczone budowle pofabryczne bądź mieszkalne z jednej strony przerażają, z drugiej – noszą w sobie ślady historii. Umiejętny fotograf ślubny w Toruniu wydobędzie ze starych, zniszczonych zabudowań zupełnie nowe oblicze. Para młoda odnajdzie się w nim znakomicie, zyskując na pamiątkę wyjątkowe zdjęcia ślubne. Stara fabryka, warsztat, a nawet opuszczony plac budowy to miejsca, w których fotograf pokaże w pełni swoją kreatywność i stworzy oryginalną, sentymentalną scenerię dla szczęśliwych nowożeńców.

Plac zabaw

Plac zabaw to miejsce pełne radości i beztroski, które powszechnie kojarzy się z rodzinami z małymi dziećmi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by fotograf ślubny zabrał parę młodą na huśtawki, karuzele i zjeżdżalnie. Fotografia ślubna na placu zabaw jest pełna pozytywnych emocji, a zdjęcia wykonane w takim plenerze pomagają rozluźnić się każdemu. Zdjęcia na huśtawkach, konikach, a nawet w piaskownicy wydobywają z pary młodej pokłady radości, których czasem na próżno szukać w innej scenerii.

Wnętrze pociągu

Pociąg to środek transportu, który przywodzi wspomnienia wielu osobom. Być może młoda para poznała się w pociągu, a może wybrała się nim na wakacje, w czasie których zdecydowała się na zaręczyny? Bez względu na historię, jaka kryje się za podróżami pociągiem, fotograf na wesele wykona dla nowożeńców wyjątkową sesję w czasie podróży. Wystarczy, że wsiądą do dowolnego pociągu lub nieczynnego składu na bocznicy, a fotograf stworzy dla nich oryginalną pamiątkę. Dodatkowo zdjęcia można wykonać na peronie, nieczynnych torach kolejowych oraz na dworcu kolejowym, z którym wiąże się ciekawa historia.

Lot balonem

Lot balonem to romantyczna chwila dla wszystkich nowożeńców, którzy chcą spojrzeć razem na świat z nieznanej dotąd perspektywy. Zanim jednak wyruszą na podniebną wycieczkę, mogą umówić się z fotografem ślubnym z Torunia, by przygotował dla nich zdjęcia z tej wyjątkowej okazji. Fotografie wykonane w balonie przypomną nawet po wielu latach wszystkie emocje, które towarzyszyły wycieczce balonem po niebie i zawarciu związku małżeńskiego. Dzięki temu żadna chwila nie umknie nowożeńcom, a powrót do niej przyniesie wiele radości za każdym razem, gdy otworzą ślubny album.

Author: fotofilmkadr.pl