Popularne filmy i seriale online

Coraz częściej, zwłaszcza młode osoby kiedy mają czas oglądają seriale i filmy online. Mogą oglądać je kiedy tylko zechcą, w każdej chwili mogą przerwać oglądanie i wrócić do niego kiedy czas im na to pozwoli.

Powstaje coraz więcej platform, na których możemy oglądać seriale online, których zresztą nie zobaczymy w telewizji. W artykule tym podamy wam kilka ciekawych serialowych propozycji z różnych platform, może któryś was wciągnie i staniecie się jego wielkimi fanami?

Nie ma wątpliwości, dziś seriale to najchętniej oglądane pozycje. Tworzone są bowiem prawdziwe dzieła sztuki z doskonałą obsadą, scenariuszem i muzyką.

Topowe seriale online:

  1. Narcos (z Netflixa) – to wręcz fenomenalna opowieść o dojściu do władzy przez słynnego Pablo Escobara, to baron nekrobiznesu, niesamowicie bogaty człowiek. Jednak nie jest to serial tylko o narkotykach, ale głównie o życiu samego Escobara a także o staraniach FBI, by ukrócić wpływy Pablo. Doskonały montaż, rewelacyjna obsada. Mimo, że wszyscy doskonale wiedzą jak skończył Pablo Escobar, to mimo wszystko serial cieszy się gigantyczną popularnością.
  2. Gra o tron (z HBO) – nie może zabraknąć tego serialu na górze naszej listy. O dziwo – serial, który zaczyna się śmiercią głównego bohatera… zresztą nie tylko jego bo głowy padają jak oszalałe przez cały serial. Jednak to nie krew decyduje o popularności serialu a raczej scenariusz. Oglądają go głównie fani, którzy czytali książkę i chcą porównać, co lepsze?Tez chcecie dowiedzieć się kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie?
  3. Stranger Things (kolejna propozycja z platformy Netflix) – na początku może się wydawać, że serial to tylko lekka opowieść dla młodzieży jednak… przekonajcie się sami dlaczego tak naprawdę serial cieszy się wielką popularnością?
  4. House of Card (z Netflixa) to kolejna pozycja, której nie mogło zabraknąć na tej liście. Serial nawet reklamowany jest w TV, głównie fanów do serialu przyciąga sam Kevin Spacey. Nawet jeśli polityka Cię nie interesuje, to po tym serialu inaczej spojrzysz na rząd i same nagłówki w gazetach. Co ciekawe, fani twierdzą, że serial z sezonu na sezon jest jeszcze lepszy !
  5. True Detective (HBO) – to dość ciekawa produkcja, bo dwa sezony są zupełnie od siebie inne. Pierwsza część to morderstwa w Luizjanie, zaś druga część bardziej przypomina filmy Lincha. Jeśli jesteś fanem kryminałów, to koniecznie musisz zobaczyć ten serial.
  6. Wielka kłamstewka (również z HBO) – Mroczna historia osadzona w luksusach i dziejąca się wśród wielkich bogaczy. Furorę robi nie tylko znakomita obsada, ale sam scenariusz. Fani twierdzą, że wielką rolę odgrywa tu również genialna muzyka.
  7. Breaking Bad (AMC) – Chcecie poznać historię nauczyciela chemii, który z nudów zaczyna… produkować narkotyki? Zmieni się więc nie tylko jego finansowa sytuacja, ale również on sam, kiedy zacznie wspinać się po szczeblach przestępczego świata. Głównie właśnie zmiana charakteru a nawet zachowania głównego bohatera przyciąga do siebie fanów.

 

Kategoria: sztuka,kultura

Author: fotofilmkadr.pl