Filmy online do obejrzenia na Netflix

Filmy online są w ostatnich latach coraz bardziej popularne. Wybieramy je nie tylko dlatego, że nie chce nam się iść do kina, płacąc sporą kwotę za bilety, ale wolimy w spokoju zobaczyć daną produkcję, w domu na wygodnej kanapie – w każdej chwili mogąc przerwać oglądanie.

Netflix to dystrybutor filmów, który ma pewne tytuły na wyłączność i nie zobaczysz ich w tv czy nawet kinie. Jeśli więc jesteś fanem naprawdę dobrych filmów online, koniecznie musisz “załatwić” sobie Netflixa i być z projekcjami z tej internetowej wypożyczalni filmów i seriali na bieżąco za całkiem przyzwoitą kasę (wykupując dostęp do filmów na miesiąc, rok czy dłużej…). Możesz wykupić dostęp do filmów na jednym ekranie, bądź na kilku ekranach jednocześnie – wtedy możesz oglądać filmy na tv, telefonie, tablecie – gdzie tylko chcesz – wraz ze znajomymi czy rodziną – w tym samym czasie.

Miesięcznie Netflix wychodzi jakieś… 40zł – na jeden ekran – nie jest to więc jakaś gigantyczna kwota, mając do dyspozycji setki genialnych produkcji filmowych i serialowych a także kanał z bajkami dla dzieciaków.

Do rzeczy: nieoczywisty top filmów z Netflixa!

  1. Sekretna obsesja. Kiedy piękna dziewczyna Jennifer budzi się z totalną amnezją po brutalnej napaści ma przy sobie bardzo troskliwego i opiekuńczego męża, po czasie jednak okazuje się, że nadal jest w wielkim niebezpieczeństwie…
  2. Juanita. Film idealny dla każdej kobiety. Samotna matka, opiekunka, romantyczka… ledwo wiążąca koniec z końcem… Zobaczcie jak długa będzie jej podróż kiedy wreszcie dojdzie do samospełnienia?
  3. Operacja Bracia. Tajni agenci otwierają hotel, niby wszystko ładnie, pięknie… ale robią to tylko po to by umożliwić Etiopczykom ucieczkę do Izraela. Co ciekawe – film jest oparty na faktach.
  4. Velvet Buzzsaw. Krytyk i właścicielka galerii wraz z asystentką przejmują obrazy nie dawno zmarłego, wielkiego artysty. Dlaczego jednak ich przyszłość maluje się… w czarnych barwach!?
  5. Na krańcu świata. Ziemia zaatakowana przez obcych, brak dostępu do internetu, brak dorosłych… Przyszłość Ziemi leżąca w rękach nastolatków. Film oglądany chętnie nie tylko przez młodych użytkowników!
  6. Gorzkie wino. Babski wyjazd a na nim? Cholerny kac, ból pleców i bardzo dziwne, wręcz przerażające przepowiednie z kart. Czy ich przyjaźń przetrwa?
  7. Miłość pod jednym dachem. Życie do bani, kariera wisi na włosku, związek w rozpadzie. Nagle? Rudera do remontu i cholernie przystojny fachowiec… Same oceńcie drogie Panie, czy warto obejrzeć tą produkcję.
  8. Wysoka dziewczyna. Licealny trójkąt miłosny wysokiej dziewczyny. No co tu więcej pisać… Jej smutne życie może wreszcie nabierze barw?
  9. Cisza. Świat zostaje zaatakowany przez krwiożercze potwory – przetrwają tylko ci, którzy są naprawdę… cisi…
  10. Polar. Film o życiu elitarnego zabójcy. On doskonale wie, że na emeryturze o nic nie będzie musiał się martwić, zwłaszcza o pieniądze. Jednak… musi do tej emerytury najpierw dotrwać.

Author: fotofilmkadr.pl