Spersonalizowany prezent

Personalizowane prezenty do nowoczesne rozwiązanie w świecie upominków, jest uniwersalne, może być prezentem na każdą okazję. Poprzez wykorzystanie naszych zdjęć możemy stworzyć uroczy, zabawny prezent. Podczas wakacji, rodzinnych spotkań często robimy zdjęcia, więc warto przejrzeć albumy i wybrać odpowiednie zdjęcia.Świetnym pomysłem m.in. na rocznice związku, walentynki jest fotoksiążka. Poprzez zdjęcia może zostać ukazana historia waszej miłości. Wasza ulubione zdjęcia, dowolny tekst na pewno zachwycą drugą połówkę. Zaprojektowanie fotoksiążki jest bardzo proste. Wystarczy prosto z dysku na komputerze lub mediów społecznościowych dodać zdjęcia do edytora. Wystarczy drobne korekty zdjęć i wybór szablonów. Taka fotoksiążka może zostać stworzona przez Ciebie formacie. Pamiątką na lata będą najpiękniejsze momenty uwiecznione na papierowych kartkach. Strony książki mogą być stworzone z błyszczącego lub matowego laminatu. Standardowo foto książki są oprawione w twardą okładkę, aby bardziej chronić zdjęcia.

Kalendarz z własnymi zdjęciami

Cudowne chwile spędzone z rodzinną są bardzo ulotne. Wykonana fotografia potrafi zatrzymać je na dłużej. Kalendarz stworzony ze zdjęć pozwoli przywrócić wspomnienia przez cały rok. Tego typu prezent jest świetnym upominkiem dla dziadków, jeśli na co dzień nie mają kontaktu z wnukami. Wystarczy wybrać zdjęcia na 12 miesięcy plus jedno na okładkę.

Portret na płótnie

Obraz stylizowany na Sketch to szklic wykonany na podstawie zdjęcia za pomocą ołówka. Szkic wykonany na podstawie zdjęcia to bardzo profesjonalny prezent, Tego typu upominek przypadnie każdemu do gustu.

Królewski portret

Pewne dzieła sztuki na długi zapadają w naszej pamięci, przykładem może być m.in. dama z łasiczką. Każdy może zostać bohaterem królewskiego portretu, na podstawie przesłanego zdjęcia. Tego typu unikatowy prezent na pewno wywoła wrażenia u każdego.
Obudowa do telefonu ze zdjęciem
Pierwszą rzeczą, po którą sięgamy po przebudzeniu, jest telefon. Jest to dla wielu nierozłączony sprzęt w codziennym życiu. Pracujemy na nim, komunikujemy się, szukamy niezbędnych informacji. Warto zadbać o to by posłużył nam jak najdłużej, obudowa do telefonu ze zdjęciem, zadba o to, aby telefon był nieskazitelny. Będzie to świetny gadżet dla każdego, oryginalny i użyteczny.

Drewnianie puzzle

Puzzle to ponadczasowy sposób na spędzenie wolnego czasu, pozwala pobudzić nasza kreatywność i logiczne myślenie. Świetnie się sprawdzi jako prezent dla dzieci, zapewni świetną zabawę na długie jesienna wieczory dla całej rodzinny, a równocześnie będziemy mogli przywołać wspomnienia miłych chwil.
[h5]Kubek ze zdjęciami[/h5]
Kubek to ponadczasowy prezent na każdą okazję, przy tym bardzo uniwersalny. Każdy z nas ma swój ulubiony kubek, z którym ciężko mu się rozstać. Takim kubkiem może być kubek ze zdjęciami, które przywołują najlepsze momenty w naszym życiu. Odmieni on smak porannej kawy, doda pozytywnej energii na cały dzień, poprawi samopoczucie, każdy gorący napój rozpali nasze serce.

 

Author: fotofilmkadr.pl